Skip to content

DomoPlus ? gniazdo wtykowe na plus czyli na poziomą plus skośną wtyczkę

Komfort to fundament. Jest to szczególnie istotne tam, gdzie bywają nasi bliscy i dzieci, czyli w domu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników to jest energii elektrycznej i wody. Tylko gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na przyłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
Dobrze spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogródkach. W przypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, systemu zraszającego, czy też zimą, gdy chcemy ozdobić światełkami front naszego domu. Nie potrzebujemy obawiać się o rodzaj wtyczki jaką posiadamy. Bez względu czy podłączymy urządzenie zakończone poziomą, czy też kątową wtyczką, gniazdo wtykowe będzie można zamknąć i uzyskać całkowitą hermetyczność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruszająca się wkładka pozwala na takie funkcjonowanie. Dodatkowy zacisk żelowy zabezpiecza i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się również w przypadku funkcjonowania w trudnych warunkach jak kurz, wilgotność, opady deszczu czy śnieg.
Gniazdka można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych mocowanych na tynku można zainstalować je w małej kompaktowej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to doskonałe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdko do użytku domowego w trudnych warunkach.

Opublikowane w dziale:Dom i ogród