Skip to content

Regulator ogrzewania OWD5 Bydgoszcz

Adaptacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – charakterystyka wyrobu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w jednym urządzeniu zalety nowoczesnego termoregulatora programowalnego z opcją zdalnego regulowania przez smartfon.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , grzejnikami elektrycznymi, kaloryferami CO.

Posiada dotykowy wyświetlaczo wymiarach dwa cale. Podstawowym atutem jest kolorowy, reagujący na dotyk wyświetlacz i zdalne regulowanie za pomocą komputera. Ma opcję zaprogramowania temperatury w cyklu pełnej doby oraz 7 dniowym. Sterownik uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i wie, kiedy należy załączyć lub rozłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną ciepłotę o ustalonej okresie w ciągu dnia. System programowania może wynosić do 6 trybów w ciągu dnia. Jest możliwość przyporządkowanie do każdego trybu oddzielnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • funkcja dostosowania – uczy się bezwładności schematu ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu umie wcześniej załączyć układ grzewczy aby uzyskać zadaną temperaturę o konkretnej porze,
  • zdalne sterowanie przez tablet – kontrola i możliwość modyfikacji ciepłoty bez uzależnienia od statusu gdzie się mieścisz – starczy zainstalować aplikację na tablet – możesz nawigować aż kilkoma termoregulatorami z jednej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku rodzimym,

Sterownik przysyłany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogi.

Podzespołowa osłona umożliwia instalację w ramkach innych wytwórców np w celu zespolenie z załącznikami oświetlenia.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii