Skip to content

Nagrzewnie wodne powietrza w zestawie Leo Uno 20

Wodna nagrzewnica pomieszczeń w zestawie z termostatem dedykowane są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyny, hale produkcyjne, powierzchnie handlowe.
Skuteczność nagrzewnicy jest zależna od temperatury zasilania na dopływie, warunków w pomieszczeniu oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ CO powinien zapewnić także wymaganą ilość gorącej wody w ilości np. 1000 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica w pakiecie Leo Uno 20.

Ten zestaw jest najlepsze dla osoby która chce kupić tani i skuteczny zestaw. Najważniejsza kwestia to ta że taki zestaw posiada wszystkie najważniejsze elementy niezbędne do montażu. Dostarczana jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, automatycznytermostat z sterowaniem wentylatorów, odpowiednio dobrane elastyczne rury a także rozdzielacz sygnału sterującego. Taki zestaw daje pewność uniknięcia wpadki pod czas uruchomienia. Dodatkowo jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach systemu.
Bardzo ważną sprawą jest poprawny dobór nagrzewnic tak aby zapewnić odpowiednią moc nagrzewnicy do wielkości pomieszczenia. Aby to zrobić trzeba uwzględnić zapotrzebowanie na ciepło, parametry cieplne układu CO. Szczegółowy opis procedury jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Nagrzewnice w zestawachLeo Uno możesz zamówić w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz standardowych nie tylko w Szczecinie.

Opublikowane w dziale:Dom i ogród