Skip to content

Moskitiery do okien do drzwi

Czas wakacji i wyjazdów się zaczął. Wyjeżdżamy na dacze, jeziora i korzystamy z kontaktu z naturą. Nie są te bytności zawsze przyjemne. Przeważnie, gdy się ściemni, gdy już staramy się zasnąć, dochodzi do nas nachalne bzyczenie. Moskity! I wówczas myślimy: a warto było zapakować ze sobą moskitierę.
Siatka przeciw owadom to wyłącznie siateczka z małymi dziurkami , którą montujemy w otworze okiennym. Dookoła ramy okiennej mocujemy rzep. Ramę należy przedtem odtłuścić i pozbawić brudu. Po kilku godzinach od instalacji paska czepnego instalujemy siatkę. Powinno się pamiętać, że nie nie powinna być ona za intensywnie naciągnięta. Nadmiar moskitiery ucinamy zaostrzonym nożykiem albo nożycami.

Przy wybieraniu odpowiedniego wymiaru siatki przeciw owadom należy zmierzyć środkowy wymiar ramy okna. Moskitiery okienne mogą występować w wymiarach {100cmx100cm|130cmx150cm|150cmx180cm. W współzależności od typu ramy okna możemy zastosować wykonania w kolorze jasnym i czarnym.
Inna wersja to pozioma zatrzaskiwana listwa o długości 100 cm instalowana na klej lub po prostu mocowana na gwoździe do wnętrza otworu drzwi do której załączamy 4 pasy. Listwę można przyciąć. Pasy o maja długość 220 cm i szerokości 30 cm.
Są zakończone obciążnikami. Instalujemy je tak, aby zachodziły na jedna na drugą.
Posiadający takie towary bezpiecznie możemy korzystać z bliskości przyrody na wczasach czy też w mieszkaniu.

Opublikowane w dziale:Dom i ogród