Skip to content

Zasilany prądem bieżący ogrzewacz zimnej wody Amicus EPO2

Zasilane prądem podgrzewacze zimnej wody Amicus EPO2 to ciśnieniowe urządzenia do ekspresowego, przepływowego ogrzania wody użytkowej. Podgrzewające przepływowo podgrzewacze to niewielkich wymiarów i tanie urządzenia pozwalające na krótkie w czasie dostarczenie ciepłej wody. Ich podstawową mocną stroną jest to, że nie są ograniczone zasobnością zbiornika i umożliwiają czerpanie ciepłej wody użytkowej w dowolnym momencie. Wykładnikiem użycia do większej ilości miejsc poboru wody jest wyłącznie ich siła.
Firma Kospel w swoim asortymencie proponuje model o wszechstronnym przeznaczeniu, gdyż można go obracać i dzięki temu montaż umożliwiony jest zarówno nad i pod zlewem. Niewielkie gabaryty aparatu umożliwiają instalacje praktycznie w każdym miejscu.
Wbudowany fabrycznie drobnostrumieniowy perlator zapewnia komfortowe użytkowanie oraz do 50% zaoszczędzonej wody i kosztów prądu. Połączone są do instalacji 230V. W zależności od zapotrzebowania ciepłej wody do miejsc poboru montuje się ogrzewacz elektryczny od 3,5 kW przy podłączeniu do umywalki. Od 4,5kW w przypadku podłączenia do dwóch umywalek jednocześnie. Przy używaniu zlewu sugerowane jest użycie urządzenia od 5,5kW. Moc urządzenia pozwala na uzyskanie nawet 2,9 l/minutę ciepłej wody. Każde z urządzeń ma atest higieniczny.

 

amicus_epo2

Opublikowane w dziale:Centralne ogrzewanie