Skip to content

Uszczelki do okien sklep Warszawa

Kupić uszczelki samoprzylepne w Warszawie ? nic bardziej prostego. Wielkie metropolia, miasto stołeczne, wielki zestaw punktów, marketów i przedstawicielstw. Jednakowoż takie myślenie, jak wyszło i w moim przypadku to nic bardziej błędnego.

A było to tak. Drzwi zewnętrzne w moim domu rozszczelniły się, a x tego wynika, że wyraźne przeciągi i zimno zaczęły być niewygodne. Trzeba zamienić uszczelnienia. Udam się, zakupię ? wpadłem na pomysł – i będzie spokój.

Moją podróż w ich poszukiwaniu zacząłem od oficjalnego punktu producenta drzwi. Przykro, ale, firma produkująca oferuje tylko montaż nowych ościeżnicy albo całych drzwi wraz z nowymi uszczelkami. Na moje żądanie o wskazanie uszczelek montowanych przy wykonywaniu moich drzwi ? bezradnie rozłożono dłonie wskazując, że te wiadomości są niedostępne. Pojechałem w dalszą drogę.

I w tym momencie rozpoczyna się ciąg dalszy jazdy po mieście. Odwiedzałem supermarkety budowlane, hurtownie, punkty handlowe, jakie w swoich katalogach wskazują ropżne marki drzwi. Myślałem, że uda mi się jednak otrzymać do nich uszczelki. Znowu nie miałem racji.

W końcu bez nadziei rozpocząłem poszukiwania w necie. Pragnąłem nie dopuścić do dalszego wydawania kasy na przesyłkę, jako że najłatwiej (jak myślałem poprzednio) przybyć do najbliżej położonego sklepu w Warszawie i nabyć uszczelki, np. z warstwą klejącą.

Wydawało mi się, że w taki sposób oszczędzę czas i pieniądze. W końcu straciłem dużo czasu i pieniędzy na benzynę przebyłem przecież mnóstwo kilometrów i nerwów – rozważając postoje w stołecznych korkach. A można było zupełnie inaczej. Odszukałem w necie sklep uszczelki-market.pl, w którym można znaleźć wielki wybór uszczelnień do drzwi. Profesjonalna załoga podpowiedziała mi najbardziej proste i najmniej kosztogenne rozwiązanie, czyli uszczelnienia z klejem. Z przyjemnością zapłaciłem za koszty przesyłki, obym tylko nie miał konieczności już w żadne miejsce wyruszać. Następnego dnia otrzymałem przesyłkę, a prosty montaż zajął mi kilkanaście minut. A można było tak na początku…

Tak oto przedstawia się moja historia odszukiwania uszczelnień w mieście Warszawa. Następnym razem zrobię zakupy w necie, nie wychodząc z mieszkania.

Opublikowane w dziale:Dom i ogród