Skip to content

Taśmy antypoślizgowe

Samoprzylepne taśmy antypoślizgowe dedykowane są do montażu we wszystkich obszarach, gdzie istnieje niebezpieczeństwo poślizgnięcia się i wypadku. Montuje się je na stopniach, posadzkach, aby zmniejszyć niebezpieczeństwo i niebezpieczeństwo upadku. Funkcjonują jako dobre do stosowania na wszystkich odmianach powierzchni ? z betonu, z marmuru, z drewna, z ceramiki i kamiennych. Szczególny polimerowy nośnik taśmy razem z powierzchnią samoprzylepną sprawiają, że montaż taśmy prawdopodobny jest na każdej podłodze.

Posiadają wszechstronne zastosowanie – do zastosowania wewnątrz i zewnętrznego na stopniach, posadzkach i ciągach komunikacyjnych, w wielu obszarach przemysłu: budownictwie, transporcie, przemyśle budowy i naprawy statków i łodzi, motoryzacyjnym.

Na zewnątrz ryzyko poślizgnięcia się rośnie w okresie jesienno – zimowym, kiedy to woda, lód i śnieg dodatkowo zwiększają zagrożenie przewrócenia się. We wnętrzach rodzaj podłoża i ułożenie skutkuje, że rodzi się przymus zintensyfikowania tarcia w punktach najbardziej odwiedzanych, czy to w budynkach ogólnodostępnych, czy też w prywatnych domach.

Taśmy zapobiegające poślizgnięciu się produkowane są w krążkach o szerokości 25 oraz 50 mm w różnych kolorach. Do dyspozycji jest również wersja bez koloru. Zapewnia to szansę dopasowania taśmy do każdej podłogi, tak by była jak najmniej zauważalna, bądź przeciwnie – by spełniała funkcję taśmy oznaczeniowej przeciwieństwem kolorów zwracając uwagę na okolice najbardziej zagrożone.

Opublikowane w dziale:Budownictwo