Skip to content

Stopki zapobiegające poślizgom

Maty antypoślizgowe to nie jedynie paski materiału. To oprócz tego stopki. Posiadają użytek w każdym miejscu, gdzie istotnym jest pewny krok, stabilność i bezpieczeństwo, gdzie występuje groźba poślizgnięcia się i przewrócenia się.

Materiały zapobiegające poślizgom to grupa wyrobów, jaka mieści różnego typu maty wykonane z gumy. Specjalnie wykonane maty gumowe, wzmocnione, mogą funkcjonowa| nawet w najbardziej surowych okolicznościach. Są plastyczne, nietwarde, równolegle niezwykle odporne, zajmują niewiele miejsca bagażowego. Ta finalna kwestia jest na równi istotna, jak inne właściwości, ponieważ maty antypoślizgowe często eksploatowane są przez służby ratownicze podczas katastrof, aby asekurować punkt wydarzenia.

Pośród mat zapobiegających poślizgom odnajdziemy maty wielorakiej wysokości, z warstwą samoprzylepną. Produkowane są one na zlecenie w podanych przez klienta wymiarach. Dlatego mają możliwość czynić zadość najbardziej indywidualne potrzeby użytkowników.

Maty zapobiegające poślizgom tworzone są z kauczuku EPDM. Dzięki jego cechom fizycznym i chemicznym jest to tworzywo o bardzo szerokim spektrum użycia.

EPDM nie starzeje się i nie kruszeje, zachowuje mimo upływu czasu jej parametry plastyczne. Te właśnie zalety wskazały o jej zastosowaniu do produkcji uszczelnień, które z założenia muszą być i wytrzymałe.

W zbiorze zabezpieczeń antypoślizgowych znajdziemy odbojniki. To bardzo duża grupa materiałów z klejem, które używane są w przemyśle meblarskim, transporcie, mają zarówno zastosowanie w wyposażeniu biur i miejsc użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona antypoślizgowa. Zarazem służą do zabezpieczenia powierzchni przed zarysowaniem, obniżenia drgań.

Opublikowane w dziale:Elektronika