Skip to content

RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy adaptacyjny

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie walory zaawansowanego regulatora elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez internet.Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami na prąd, grzejnikami CO. Posiada dotykowy wyświetlacz o wielkości dwóch cali. Nadrzędnym atutem jest wielobarwny, wyświetlacz z funkcją dotykową oraz zdalne programowanie poprzez smartfon. Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość regulacji temperatury w ciągu 24 – godzinnym i 7 dniowym. Regulator uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, w jakim momencie musi włączyć albo wyłączyć ogrzewanie, aby uzyskać ustawioną temperaturę o wskazanej porze dnia. System Programowania zawiera 6 trybów w ciągu dnia. Jest sposobność przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.
To co najważniejsze:
-duża dokładność uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – pamięć bezwładności instalacji grzania i wnętrza – dzięki temu umie wcześniej załączyć grzanie, aby uzyskać ustawioną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
– zdalne ustawienie przez internet – bezprzewodowa weryfikacja i możliwość aktualizacji temperatury bez względu na miejsca, gdzie jesteś – trzeba jedynie pobrać aplikację na telefon lub tablet – można sterować nawet kilkoma regulatorami z tej samej aplikacji.
-szczegółowa eksploatacja po polsku
Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z czujnikiem temperatury wnetrza i przewodowym czujnikiem podłogi. Modułowa obudowa umożliwia umieszczenie w ramkach pozostałych wytwórców, np w celu integracji z włącznikami oświetlenia. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Gwarancja 2 lata.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii