Skip to content

Nakładki na obuwie

Każdemu z was na słowo gumiaki przypomina się solidny, ciężki, wykonany z gumy but zakładany na skarpetę. Przypominamy sobie przy tym eskapady na ryby czy grzyby. Wspominamy również nie rzadko jak poparu godzinach chodzenia, czuliśmyniewygodę brak dojścia powietrza do naszych stóp oraz fakt ile miejsca kalosze absorbowały np. w z tyłu auta kiedy całą familią powracaliśmy z eskapady.

Kaloszena buty Bekina to towarnietuzinkowy. Nie wciąga się ich na rajstopę tylko na obuwie, stądszybka możliwość ściągnięcia czyponownego założenia. Dodatkowym ich walorem są niewielkiewymiary. Grubość po zdjęciu gumiaka to jedyne 2-3 cm. Jest to wygodne,bo gumiaki wolno je praktyczniewozić stale przy sobie. Swobodnie mieszczą się także pod siedzeniem w samochodzie, czy w schowku. Posiadanie gumofilcy Bekina, w wypadku osób podróżujących samochodem ma swoje dodatkowe plusy. Świetnie wywiązują się niewyłącznie w powyżejwspomnianych eskapadach na do lasu czy nad wodę, ale są potrzebne np. w trakcie odwiedzin w ręcznej myjni. Do tej pory zagrażało to najczęściej zmoczeniem obuwia. Bekina potwierdza się również w okolicznościachkryzysowych. Podtopieniu, zabłoceniu, zaśnieżeniu, czyli w tych w jakich przedostanie się ?suchą nogą? nie jest możliwe. Kalosze Bekina docenią również bizneswoman i panowie, których w sytuacjach ?nagłej potrzeby? pozostaje opcja wizyty w mokrym lesie. Wówczas zastosowanie gumiaków zapewni , że wyjściowe obuwie zostanie nie zmoczone.

Bekine doceniło już wojsko i służby w Skandynawi oraz NATO.Owa rekomendacja pozwala mieć gwarancję, że kalosze spełnią swoje zadanie w trudnych i nie standardowych warunkach.

Opublikowane w dziale:Przemysł