Skip to content

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd firmy Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz detalami do montażu. Jest to propozycja dla klientów, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji grzania. Pomysł zda egzamin w sytuacji, kiedy wracamy do mieszkania o zróżnicowanych godzinach i pragniemy sobie niezależnie od ustawienia regulatora tygodniowego zapewnić komfortową temperaturę. Pakiet ten jest również optymalnym wyborem do ogrzewania pomieszczeń domów letniskowych, w których dzięki bezprzewodowemu programowaniu możemy uruchomić ogrzewanie przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – ułatwia układanie i zabezpiecza przed przemieszczaniem się maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju prosto pod płytkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc powoduje, że jest przeznaczona do ogrzewania zasadniczego, oraz do okresowego dając skuteczne podgrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z intuicyjnym menu to łatwość włączania i eksploatacji,

– moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i prościej ustawić programator tygodniowy – zdalne regulowanie można zrealizować przez wybrane pasmo internetowe (również komórkowe).

Mata grzewcza sprzedawana jest w rolce o wymiarze 0,5m, a jej samoprzylepny podkład można ciąc by dopasować do wybranego układu podłogi. Dokładne informacje dotyczące montażu maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z zestawem.

Zawartość pakietu:

– mata grzewcza Elektra z typu MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– kablowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel łączące matę z programatorem oraz obudowa podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii