Skip to content

Mata grzejna ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Mata grzewcza na prąd firmy Elektra w komplecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzewczej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz elementami do montażu. Jest to oferta dla kupujących, którzy wypatrują opcji zdalnej kontroli oraz regulacji systemu grzewczego. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, kiedy powracamy do mieszkania o zróżnicowanych porach i chcemy sobie bez względu na wskazania programatora tygodniowego zapewnić optymalną temperaturę. Komplet ten jest także najlepszym wyborem do ogrzewania pomieszczeń w domkach letnich, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu można załączyć system przed przybyciem.

Atuty:

-samoprzylepna siatka – ułatwia układanie i zapobiega ruch przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – można ułożyć ją w kleju wprost pod kafelkami bez podnoszenia posadzki,

-wydajność grzewcza 100 W/m2 – polecana do ogrzewania głównego jak i jako ogrzewanie okresowe w budynkach w/g standardów izolacji od 2017 roku i jako ogrzewanie opcjonalne zapewniające komfort ciepłej posadzki w innych budynkach.

-dotykowy ekran z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny nośnik można docinać by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe informacje dotyczące montażu maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zakres kompletu:

-mata grzewcza Elektra z serii MD100 – jednostronnie zasilana.

-regulator z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury wnętrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury podłoża,

-rury peszlowe łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

-mata grzewcza (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-programator temperatury (wytworzono w Danii): 2 lata.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii