Skip to content

Klimatyzator ścienny Split Saunier Duval SDH 17

Klimatyzator Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, dedykowane do budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i pensjonatów.
Maksymalna wydajność i niskie zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone certyfikatem A+. Wszystko to sprawia że jest dobrą propozycją dla firm, które szukają urządzenia służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła daje gwarancję, że dogrzewanie pomieszczenia jest dwu krotnie tańsze, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17-065 NW zalecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od10 do 80m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,7m, Pakiet zawiera także programator do zdalnego sterowania.Szybkie nagrzewanie pomieszczenia gwarantuje wewnętrznywentylator. Niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje pompa ciepła o sprawności 2:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator jednostkę wewnętrzną Saunier Duval 17 NWI, wymiennik jednostkę zewnętrzną Saunier Duval 17-NWO,programator na podczerwień, instrukcja montażu.

http://www.szuflandia.info/sklep/do_garazu

Opublikowane w dziale:Centralne ogrzewanie