Skip to content

Kaloryfery montowane w podłodze

Grzejniki kanałowe to luksus temperaturowy połączony z estetyką i wysoką jakością – idealne rozwiązanie dla wymagających.
Design współczesnych wnętrz kreuje projektantom coraz więcej problemów, często również szkoda przestrzeni na grzejniki ścienne, a klasyczne płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe zobowiązuje do specjalnego przygotowania budowlanego budynku. Idealnym sposobem w tej sytuacji są kaloryfery kanałowe. System ogrzewania kanałowego podłogowego nie ogranicza przestrzeni, to najlepsze rozwiązanie ze względów estetycznych. Można je dowolnie montować we wnętrzu, choć najczęściej montowane są bezpośrednio przy przeszkleniach. Grzejniki podłogowe nie tylko idealnie ogrzewają pokoje, ale też chronią przed napływem zimnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych, wiatrołapów, przewiązek itp.
W przeciwieństwie do ogrzewania podłogowego kaloryfery kanałowe mają możliwość grzać wnętrza autonomicznie, bardzo szybko też reagują na zmianę warunków we wnętrzu, będąc jednocześnie elementem prostym do wyłączenia i regulacji.
Aquilo to linia kaloryferów Purmo zaprojektowana, by celować w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wyprodukowane są w różnych wersjach ? z wentylatorami F1T, z wentylatorami wzmocnionymi, które mają większą wydajność cieplną: Aquilo F1P, jak i bez wentylatora FMK. Grzejniki podłogowe też maja możliwość pracować jak klimatyzator i schładzać pomieszczenia. Są to specjalne linie Aquilo F2C jak i F4C.

F1P

Opublikowane w dziale:Dom i ogród