Skip to content

Kaloryfer T19 na moduł internetowy

Grzejnik konwektorowy elektryczny T19 to innowacyjna seria uniwersalnych grzejników elektrycznych z opcją zdalnego regulowania przez wifi. Udostępniona na telefony apka umożliwia także ustawianie temperatur w cyklu tygodniowym. Grzejniki z tej serii wytwarzane są z elementami grzewczymi niskotemperaturowymi o sile 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego da się dopasować właściwy grzejnik do gabarytów pokoju i jego zapotrzebowania na ciepło. Regulacja pozwala na nastawienie mocy grzejnej na 50 lub 100% użycia. W związku z powyższym kaloryfer nie zawsze musi działać na granicznej wydajności grzewczej.T19 mają odporność IP24, zatem można je śmiało użytkować w łazience i kuchni. Grzejniki elektryczne z owej serii wykonane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej powłoką antykorozyjną i lakierem wytrzymałym na duże temperatury. Programowalny termostat posiada czujnik uchylenia okna, który wyłączy urządzenie samoczynnie, gdy wietrzymy pokój. W komplecie z grzejnikiem jest komplet uchwytów na ścianie oraz wsporniki do postawienia kaloryfera.

Najistotniejsze dane:

1. Elektroniczny sterownik z programowaniem siedmiodniowym i opcją bezprzewodowego sterowania przez internet za pośrednictwem darmowej apki Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją osłona wykonana w klasie szczelności IP24 umożliwiająca instalacje w pomieszczeniu kuchennym i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Samoczynny odłącznik bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem.

4. Montaż na nóżkach lub ścienne.

5. Wmontowany czujnik uchylonego okna.

6. Podłączenie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Gwarancja fabrykanta 2 lata na grzejnik, 5 lat na element grzejny.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii