Skip to content

Bojler elektryczny Slim 40L360x690mm


Objętościowy elektryczny ogrzewacz wody typu Slim został specjalnie skonstruowany do pomieszczeń o niewielkiej powierzchni. Dzięki małej średnicy – 36cm zajmuje znacznie mniej obszaru niż powszechnie dostępne bojlery. Można go zastosować jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do montażu ponad źródłem pozyskania wody. Ogrzewacz elektryczny Kospel Slim 30L 360x520mm dysponuje mocą znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje budowa pojemnika. Wytworzony jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równą warstwą na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Izolacja termiczna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Zapewnia to dużą trwałość zbiornika a także mniejsze koszty eksploatacji w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada opcję sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 st. C. Uzupełniająco posiada funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb AUTO pozwala na zaprogramowanie czasu uruchomienia i temperatury wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem smartfona i oprogramowania producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z ogrzewacza.

Opublikowane w dziale:Bez kategorii